Isıpay Ölçer Hizmetleri

2 Çeşit Program uygulamamız mevcuttur.

1. Uygulama ; Belirteceğiniz bir bilgisayara masa üstü uygulaması yükleyerek faturalandırmalarınız yapabilirsiniz.

2.Uygulama ; Çözüm ortağımız’ın web sitesi üzerinden site yönetimine kullanıcı adı şifre tanımlayarak internetin olduğu her yerde faturalandırma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Faturalandırma Programın Yararları;

*Dışarıdan aldığınız hizmetlerde firmanın fatura teslim etme süresi 5 iş günüdür.Gaz dağıtım firmasının tahsilat için vermiş olduğu 6 gün,site yönetimlerin en büyük sıkıntılarındandır.Kendi yapacağınız faturalandırma hizmetiyle bekleme gereğiniz kalmamış ve hızlı şekilde site sakinlerinden tahsilatınızı yapabileceksiniz.

*Geçmişe yönelik bütün endeksleriniz ve faturalarınız sistemde kayıtlı olup sürekli takip etme imkanınız bulunacaktır.

*Sitede takılı kalorimetre veya pay ölçer cihazlarınız aylara göre, odalara göre peteklere göre vb. raporlama yapabilecek,şikayeti olan dairelerin cihazlarını kendiniz inceleyip yorumlarını yapabileceksiniz.

*Site yönetici isterse faturaları oluşturduktan sonra daire sahiplerine faturalarını mail atma imkanı bulunmaktadır.
*İstenmesi durumunda her daire sahibine siteme giriş için kullanıcı adı ve şifre tanımlayarak faturalarını sistem üzerinden sürekli takip edebilmektedirler

*Daire sıcaklığının Kanun gereği 15 C altına düşürülmemesi gereklidir.Petek kapatan veya oda sıcaklığı 15 C altına düşen daireler için tık tuşla ceza uygulaması yapabilir ve daireler arası eşitsizliği ortadan kaldırabilirsiniz.

Daire sahiplerin az fatura ödemek için peteklerin veya kollektörleri kapatarak oda sıcaklığının 15 c derece altına düşürmeleri, sadece oturdukları odalarındaki petekleri açmaları veya dairenin boş olması durumunda peteklerin tamamen kapatmaları durumunda ödeyecekleri fatura sadece % 30 ortak bedeldir.Doğal olarakta faturanın yüksek bölmü ise diğer kullanım yapan dairelere gitmektedir ve daireler arasındaki fatura farkların çok yüksek olmasıdır ve bundan dolayı insanların ısı paylaşım sistemine karşı çıkmaya başlamaktadır .
15 c derece uygulmayı ile bu sıkıntıyı tamamen ortadan kaldırabilir,peteklerini kapatan insanların dairelerine ısınmasalar bile ısınmış gibi fatura ödemelerini sağlayabilirsiniz

Raporlama Özellikleri :

Daireler arasındaki kıyaslamaları
Dairelerdeki odaların kıyaslaması
Geçmişe bugüne odalardaki cihazların raporlaması
Aylara göre Kısyalamalar
.
Aklınaza gelecek incelemelerinizi yapabilir şikayeti olan daire sahibinin bu özelliklerle faturasını inceleyip bilgilendirme yapabilirsiniz.

Faturalandırma programının kullanılması durumunda bakanlığın yapmış olduğu güncellemelerde veya firmamızın yapmış olduğu iyileştirme güncellemelerinden otomatik oralarak yararlanılmış olacaktır.

ISIPAY HİZMETLERİ